En Son Bloglar ve Makaleler

Eğitim sektörüne 1986 yılında Çorlu’nun ilk dershanesi olarak başlayan kurumumuz; başta Çorlu olmak üzere Trakya’nın çeşitli merkezlerinde faaliyette bulunmuş bir öğretmen kuruluşudur.

Modern Fen Bilimleri Dershanesi eğitimde kalite ve disiplin anlayışından taviz vermeden, Çorlu özelinde ve Trakya genelinde birçok gencimizin hedefledikleri üniversiteleri kazanmalarında onların en büyük destekçilerinden birisi olmuştur.

Modern Fen Bilimleri Dershanesi eğitimde edindiği bu 30 yıllık tecrübeyi; Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve devrimleri ışığında gençlerimize yansıtmak amacıyla kurulmuştur.

34 yıllık dershanecilik deneyimimizle Temel Liseye Dönüşüm kararı alan kurumumuz, öğrencilerimizi 9. 10. 11. ve 12. sınıflarda üniversite sınavı odaklı bir öğrenme modeliyle yetiştirecektir.

Deneyimli öğretmen kadromuz ve modern eğitimin anlayışımızla önceliğimiz, öğrencilere kendileri için en doğru kariyer fırsatını yaratmaktır.

You May also Like this

How to Build Muscle ...

Nearly 2,500 years ago, there was a man of incredible strength and...

What I’m Reading in ...

For each of the books below, I have assigned a rating and...

The Downside of Work ...

One way to think about work-life balance is with a concept known...

The Goal is Not ...

Other areas of the map are foreign to you. These yet-to-be-explored regions...

How Experts Practice Better ...

My dad and I were standing in the front yard. Maybe that's...

Post your Comments

NAME *
EMAIL *
Website

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.