En Son Bloglar ve Makaleler

Arel Zaman Güvenlik Kontrol Sistemleri konusundaki 23 yıllık tecrübesi ile yerini sağlamlaştıran Arel zaman Personel devam kontrol teknolojileri geçen yıllar boyunca ilişkide olduğu tüm firmalar tarafından güvenilir istikrarlı ve profesyonel imajıyla kendi ölçülerine ulaşmıştır.

ARELZAMAN ve SENTEZ Yangın söndürme Firmalarımız ile Personel devam kontrol teknolojileri bu gün tecrübeli ve uzman kadrosuyla Bilişim ve kartlı geçiş sistemleri alanında bir çok ürüne imzasını atarak ismini İç ve Dış piyasada duyurmayı başarmıştır. Arelzaman Personel devam kontrol teknolojileri olarak hedefimiz firmamızın , müşterileri tarafından çok kaliteli hizmet verebilen, istikrarlı, güvenilir ve dürüst bir kurum olarak tanınmasıdır.

Bu hedefi başardığımıza inanıyoruz kuruluşumuzdan bugüne kadar kaliteyi hedefleyen firmalarla çeşitli çalışmalarımız oldu personel devam kontrol ve zaman kontrol sistemleri düşünen firmaların ilk aradıkları firma olmak, emeklerimizin yerine ulaştığını göstermektedir. Bununla birlikte standartları korumanın, onlara ulaşmak kadar zor olduğunun bilincindeyiz.

Bu endüstürü de sürekli var olmak amacındayız, üretimin devamlılık arz ettiği, daha iyi çalışma şartları ve daha iyi ücret sistemine haiz iş ortamında tecrübeli, kalıcı mühendisleri muhafaza edip , yeni teknolojilere adapte olup ve en önemlisi kalite zincirini üretimin her aşamasında yapabilmek için üst düzey yöneticilerin gözetimi ve yönlendirmesi altında çalışanlarımızı düzenli bir şekilde eğitimden geçirerek ve Dünya Çalışma Örgütü’nün normlarına uyarak yüksek olan kalitemizi daha da yükseltmeyi hedefliyoruz.

Uzman satış müdürleri ve satış temsilcilerinin yanı sıra bayi ve çözüm ortaklarını sürekli eğitip geliştiren ARELve AGM İstanbul sınırlarını aşarak 14 ülkede satışlarını ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Arel zaman Sistemleri Ltd; müşteri beklenti ve sorunlarına kulak verir, taahhütlerini hızlı ve istenilen şekilde yerine getirir, sorunlara zamanında çözüm üretir. Ayrıca, sunduğu hizmetlerin üstünlüğünün, müşterilerinin taleplerini tahmin etme temeline dayandığına inanır.

You May also Like this

Web Trakya Tasarım ve ...

Firmamız; 18.09.2009 tarihinde webtrakya.com alan adını alarak Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde değerli müşterilerine hizmet vermeye...

Hayat Endüstriyel Temizlik ve ...

Hayat makine olarak bu üstün kaliteli markanın 2007 yılından bu yana satış...

The Downside of Work ...

One way to think about work-life balance is with a concept known...

Post your Comments

NAME *
EMAIL *
Website

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.